Friday, March 22, 2013

the colour of your dreams . ring: Mango, bracelet: Aldo, necklace: Accessorize 


12 comments:

Sanja Velkovska said...

Прекрасна! Само комплименти :)

Angela Dissected said...

Благодарам :)

Alek Sandra said...

Ти ја обожавам алката!
:-)

Anita said...

SE SLOZHUVAM-PREKRASNA!!!!!!

Angela Dissected said...

Фала :))

Angela Dissected said...

Благодарам! :))

Alex Mi said...

Ланчето е многу убаво, но со прстенот ме освои, уште па и бојата.... Прекрасен!

Lily said...

Имаш преубава насмевка!
Прекрасна класична комбинација!

amolusso.blogspot.com

Македонски моден блог said...

Изгледаш апсолутно прекрасно.
Ми се допаѓа едноставниот кежуал изглед збогатен со добар накит и насмевка. :) Плус сме носеле скоро идентична комбинација. :P

Angela Dissected said...

Фала :) Ќе ја видиме твојата на блогот?

Angela Dissected said...

Фала :))

Angela Dissected said...

Благодарам :))

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Powered by Blogger.
Scroll To Top